Reference
Tisk
PDF

 

Vrele mohu doporucit vsem maminkam navstevu Duhove skolicky v Zelesicich. Na pravidelnou dochazku 2 krat tydne jsem dochazela moje 2,5 lete dcera. Velkou prednosti je maly kolektiv deti skoro stejneho vekoveho rozpeti  (2-3 roky), ktere vede pani ucitelka ke spolecnym hram a rozviji jejich dovednosti. Skolka je moderne a ucelne zarizena vcetne zahradky s prolezackami pro letni provoz. Velkou vyhodou je i zajisteni celodenniho pitneho rezimu a jidla, takze obzvlast pracujici maminky maji o starost mene:)

Doris Knotova, Rebesovice u Brna

 

Za tych nekolika dni co jsme vas navstivili, sme mali skoro vzdy problem Alexa dostat domu, tak mu bylo dobre u vas, i pani ucitelky byly moc fajn, reagovali na individualne potreby deti a zvladli naseho Alexa v pohode.Libi se mi take,ze vedu deti k samostatnosti a vzdy jsem mela dojem, ze deti jsou tam velice spokojene.

Monika Oswaldova, Zelesice

 

Naše děti Duhovou školičku navštěvuji rádi. Zřejmě jsou tam hodné paní učitelky :-), které se snaží dětem naplno věnovat. Každý den děti se věnuji tvořivé činnosti, která je baví. Samozřejmosti jsou každodenní procházky venku, které jako maminka velice uvítávám. Kolektiv školičky se snaží pro děti neustále vymýšlet zajímavé aktivity. Výsledkem je, že naše děti jdou do školičky s úsměvem na tváři.     

N.R.Zelesice

 

windows live messenger
limewire indir